Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Vilniaus regiono apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Informacija dėl teismo darbo

Informacija dėl teismo darbo
2021-05-17

Gerbiami teismo lankytojai,

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 103 straipsnio 1 dalimi, atsižvelgiant į 2021 m. gegužės 10 d. Teisėjų tarybos rašte Nr. 36P-61-(7.1.10) „Dėl teismų darbo karantino metu ir nuotolinių teismo posėdžių organizavimo“ pateiktas rekomendacijas dėl besikreipiančių į teismą asmenų aptarnavimo saugiu fiziniu būdu, informuojame, kad Vilniaus regiono apylinkės teismo lankytojai teisme priimami tokia tvarka:

  • teismo patalpose esantys asmenys (teismo lankytojai ir darbuotojai) privalo tarpusavyje išlaikyti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą;
  • patekę į teismo patalpas teismo lankytojai privalo dezinfekuoti rankas. Viso buvimo teismo pastate metu teismo lankytojai privalo tinkamai dėvėti nosį ir bumą dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius, veido skydelius) (taikoma vyresniems nei 6 metų asmenims). Nosį ir bumą dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir bumą dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Nevykdantys šio reikalavimo teismo lankytojai į teismo pastatą neįleidžiami.

Prašome laikytis rekomenduojamų saugumo reikalavimų bei saugoti save ir kitus!

Vilniaus regiono apylinkės teismo administracija

2021-05-17 10:45:44